Billur Kimyevi Maddeler


            

     14.08.2022
    Pazar


  
Anasayfa
  
Kurumsal
  
Plastik Levha
  
Plastik Hammadde
  
Referanslarımız
  
Sertifikalarımız
  
Teknik Bilgiler
  
Fırsat Köşesi
  
Bize Ulaşın

       

Billur Kimya Hakkımızda

  1969 yılı Temmuz ayında Tahtakale Kristal han 408-409 numaralı ofislerde ticari hayatına başlayan Billur İthalat , 2000’li yılları yaşadığımız bugünlere gelene değin , ana konusu plastik hammadde ve plastik levha olmak kaydı ile çeşitli ürün gruplarının ithalatını gerçekleştirmiştir.
Ayrıca Billur Madeni Eşya adı altındaki diğer firmamızda imalat sektöründe hizmet vermekte ve plastik TV duvar askı aparatları gibi değişik sektörel alanlara da hizmet vermektedir.

 

Sürekli büyümeyi hedefleyen şirket politikamız çerçevesinde Tahtakale’de başlayan maceramız, İkitelli ofisimize oradan da bugün bulunduğumuz Mecidiyeköy ofisimize uzanmıştır. Ofisimiz Mecidiyeköy de olup, depolarımız da İkitelli İPKAS San Sitesinde yer almaktadır.

 

36 yıllık ithalat tecrübesine sahip firmamız , bu yıllar içinde tüm Dünya’nın irili ufaklı bir çok firmasından ithalatta bulunmuş ve bir çok sektörel bilinen markanın tek satıcılığını başarı ile bugüne değin gerçekleştirmiştir.
Halen daha devam ettirmekte olduğumuz distribütörlüklerden bazıları , plastik levha için , Altuglas International , Quinn Plastics , Bencore ve Margacipta , plastik hammadde için de muhtelif uluslararası bilinen bazı firmalardır.